Naše služby

Naturopatické poradenství:

V naturopatickém poradenství využíváme znalostí klinické nutriční medicíny (léčba stravou), západní fytoterapie (léčba bylinami) a tzv. modelu funkční medicíny. Tento model nabízí nejen úlevu od současných příznaků přírodní cestou (tj. práce s jídelníčkem, bylinami, přírodními doplňky stravy), ale především hledání potenciálních příčin obtíží a postupnou práci na odstranění spouštěčů a mediátorů (podporovatelů) obtíží. Kromě zdraví fyzického bere v úvahu také složku zdraví mentálního, emočního a spirituálního.
Před vstupní konzultací obdržíte anamnestický dotazník. Během konzultace se věnujeme objasnění možných příčin potíží a vysvětlíme si, co můžete Vy sami ruku v ruce s přírodou udělat proto, aby se Váš zdravotní stav zlepšil. Součástí vstupní konzultace je také měření na bioimpedanční váze a základní pohledová diagnostika, případně návrh doplňujících testů funkční medicíny. Protože přirozenou výživu považujeme za základní kámen k úspěšnému vyřešení většiny zdravotních potíží, jako výstup z konzultace obdržíte individuální terapeutický protokol obsahující doporučení v oblasti výživy, pohybu a relaxace, dle indikace případně seznam doplňků stravy s přesně daným terapeutickým dávkováním a bylinnou tinkturu míchanou Vám na míru.
Intervaly schůzek domlouváme individuálně dle potřeby, obvykle po 3-5 týdnech. Během kontrolní konzultace v délce 60 minut sledujeme posun v terapii, dle potřeby odesíláme na další lékařská vyšetření nebo navrhneme testy funkční medicíny. Je prostor jak pro sdílení Vašich zkušeností se změnou stravy, přírodními doplňky, případně bylinami, tak pro zodpovězení Vašich dotazů.

Vstupní konzultace – 1800 Kč/90 minut

Vstupní konzultace – 700 Kč/45 minut

Cena zahrnuje:

- Vyhodnocení anamnestického dotazníku vyplněného klientem před konzultací.
- Anamnestický pohovor, měření na bioimpedanční váze, pohledová diagnostika.
- Návrh terapeutického protokolu (obdržíte mailem před kontrolní konzultací): výživová doporučení, doplňky stravy, fytoterapeutická podpora, pohyb a relaxace, práce s psychikou.

Výživové poradenství

Nutriční poradenství a koučink Vám pomůže zorientovat se, najít směr vhodný pro Vás tak, abyste se nejen dobře cítili, ale také dobře vypadali, nový způsob stravování si oblíbili a třeba v sobě objevili kuchařské nadání.
Během vstupní konzultace podrobně rozebereme Váš jídelníček, absolvujete měření na bioimpedanční váze a vysvětlíme si základní zásady přirozené výživy založené na nutričně denzních potravinách skutečně vyživujících tělo, nikoliv na prázdných kaloriích.
Při kontrolní konzultaci se zaměříme na zhodnocení posunu v terapii, absolvujete kontrolní měření na bioimpedanční váze, zanalyzujeme Váš nový jídelníček, abychom předešli případným chybám a budeme procvičovat nejenom umění správného kombinování potravin, ale také ladění se na vlastní intuici.
Poněvadž přechod k novému způsobu stravování může být z počátku obtížnější, nedílnou součástí každé konzultace je psychická podpora a motivace při přechodu k přirozené stravě.

Vstupní konzultace – 1500 Kč/90 minut

Vstupní konzultace – 1000 Kč/60 minut

Další služby:

Darkfield diagnostika - součástí vstupní naturopatické konzultace
Krevní diagnostika a její hodnocení - individuálně
Psychoterapie - odkaz na normalnejist.cz
Lektorská činnost - cena dle dohody

Kontakt

ČSA 2043, 39003 Tábor

tel: +420776330095

email: rybarik.jana@gmail.com

: 06727689